Nasıl sipariş verebilirim?

Telefonla bize ulaşarak verebilirsiniz. Biz her zaman sizin için, en iyiyi yaratmak için buradayız.

Pasta, kurabiye ve cupcakeler için minimum boyutumuz 15 kişiliktir… Ürünleriniz, bunun üzerindeki istediğiniz büyüklük ve adette hazırlanabilir.

Teslim edilen size özel pastanızı mutlaka +4C buzdolabında muhafaza etmelisiniz. Oda sıcaklığında belli süre bekleyen pastalarda tamamen doğal ürünler kullanıldığı için, tat ve şekilde bozulmalar meydana gelebilir.

Ürünlerimizin tamamı organik olup 1. Kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Katkı maddesi içeren hiçbir ürün kullanılmamaktadır.

Kurabiyelerimiz kuru ortamlarda ortalama 1 ay süreyle taze kalıyor. Pastalarınızı en çok 2 gün içerisinde tüketmeniz yararlı olacaktır.

Ürünlerimiz yenilebilir 1. Kaliteli şeker hamurlarından hazırlanmaktadır. Kurabiyelerimiz organik un ve şeker kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz el yapımı olup %100 sağlıklı ve hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır..

Evet, tüm ürünlerimizin sorunsuz olduğunun bilincindeyiz fakat yinede son kontroller yapılır ve ürünler tezgahlara gönderilir.

Evet, tüm ürünlerimiz kendi imalatımızdır. En hijyenik koşullarda üretilen ürünlerimiz tezgahlarda damak tadınıza sunulmaktadır. Flora Cafe & Pastane’si olarak hijyen koşullarına çok önem vermekteyiz. Bu yüzden anlaşmalı firmalar tarafından periyodik olarak temizlik ve hijyen kontrollerimiz yapılmaktadır.